Interiérové roletky

Interiérové roletky Doplnky Klasické interiérové látkové roletky vnesú do vášho interiéru originalitu, sú moderné a zároveň dokážu miestnosť zútulniť. Látkové tienenie je zároveň dekoratívne aj funkčné.
Vyberte si zo širokej palety vzorov, ktoré presne zapadnú do vášho domova. V ponuke nechýbajú, vzorované či hladké látky a taktiež aj detské motívy.
V závislosti od toho aké tienenie potrebujete použiť máte na výber z textílií, ktoré majú rôznu svetelnú priepustnosť až po svetlo- nepriepustné tkaniny s antireflexnou vrstvou, ktorá odráža svetlo a zabraňuje prehrievaniu interiéru.
Roletku môžete umiestniť na krídlo okna alebo pred okenný otvor a v závislosti od jednotlivých typov si môžete vybrať ovládanie pomocou retiazky, šnúry, madielka alebo motorické.

Plisé roletky sú dekoratívnym tienením s typickými skladmi Plisé. Sú univerzálnou ochranou interiéru pred nežiaducimi pohľadmi. Sú vhodným tienením na francúzske okná alebo balkónové dvere nakoľko zabezpečujú dostatok tienenia a je možné ich stiahnuť v oboch smeroch.
Vybrať si môžete z nespočetného množstva farieb a dizajnov od čiastočne priehľadných až po zatemňujúce látky.
Sú vhodné aj pre alergikov nakoľko majú antistatickú povrchovú úpravu.

Žiadosť o cenovú ponuku

Paste your AdWords Remarketing code here