Máme prvé hliníkové okno energetickej triedy A na Slovensku!

Hliník ako jeden z najpokrokovejších materiálov je pevný, elegantný a trvanlivý, extrémne odolný voči poveternostným vplyvom, neprekáža mu vlhkosť a svoje úžitkové vlastnosti si zachováva po celé desaťročia.

Aktivokno od firmy KALYPSO je šikovne skonštruovaný hliníkový okenný systém, ktorý má excelentné technické parametre a zároveň spĺňa všetky atribúty moderného dizajnu.

Kvalitný nemecký 72 mm profilový systém s komôrkovým prerušením tepelného mostu je maximálne izolovaný pomocou polyuretánovej peny a prídavného izolantu s prekrytím v oblasti stredového tesnenia. Použité tepelnoizolačné trojsklo s pokovenými vrstvami novej generácie, vysokou priepustnosťou svetla (až 73%) a zvýšeným pasívnym solárnym ziskom (g = 62%) preukazuje neporovnateľne vyššiu celoročnú energetickú bilanciu ako štandardné trojsklo.

Spojením všetkých týchto parametrov a výbornej tesnosti výrobku, ktorú zabezpečuje celoobvodové kovanie, dostávame priekopnícke hliníkové Aktivokno od KALYPSA oficiálne certifikované energetickým štítkom triedy A. Ide o prvé okno na Slovensku v tejto triede, s energetickou bilanciou pre klimatickú oblasť SR +8,7 kWh/(m2.rok) – vhodné do nízkoenergetických domov.

Okno ponúkame aj s plne skrytým kovaním, čo zvyšuje atraktivitu výrobku do najvyššej možnej miery. Navyše špeciálna vysokoodolná povrchová úprava HWR (high weather resistance) vám dáva neobmedzené možnosti pri výbere farby alebo štruktúrovaného povrchu.

Paste your AdWords Remarketing code here