Mať poriadne okno...

...Istota, pocit bezpečia pre Vás a Vašich najbližších. To sú hodnoty, ktoré patria aj pri stavbe rodinného domu, či jeho rekonštrukcii medzi najdôležitejšie. Okná a dvere môžu byť v závislosti na ich kvalite a parametroch verným strážcom alebo naopak rizikovým faktorom.
Mať poriadne okno pre nás znamená poskytnúť Vám špičkový produkt so širokou škálou povrchových úprav, farebných prevedení či doplnkov. Okná, ktoré Vám vyrobíme, sú v prvom rade vysoko kvalitné a funkčné, pretože prvoradým cieľom je ponúkať produkt, na ktorý budeme právom pyšní.
Nové okná pozitívnym spôsobom zmenia vzhľad Vášho domova z interiéru ako aj z exteriéru. Navyše sú aj zárukou trvalého šetrenia, pretože kvalitné okná Vám dokážu znížiť úniky energie o viac ako 50 %.
Uvedomujeme si svoje záväzky voči životnému prostrediu a preto si už od svojho vzniku vyberáme materiály, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Suroviny, používané na výrobu okien sú zo stavebného hľadiska ekologicky bezproblémové – neškodné a šetrné k prírode. Premyslený recyklačný proces zaručuje, že materiál z vyradených okien bude možné využiť na výrobu okien nových.
Naším spoločným záujmom je vytvoriť z Vášho domova útulné a podmanivé miesto, plné harmónie a pokoja. Aj vďaka našim výrobkom.

Kolektív spoločnosti KALYPSO

Staňte sa členom KALYPSO tímu!

KALYPSO hľadá do svojho kolektívu šikovného obchodníka-technika, ktorý sa nebojí výziev a má vysokú mieru osobnej odvahy a motivácie uspieť, rovnako aj vedúceho montážnych skupín, ktorý zvládne plánovanie a organizovanie montáže doplnkov ku oknám a dverám.

KOHO HĽADÁME

Hľadáme zodpovedných, precíznych, samostatných a komunikatívnych kolegov do našich radov na aktívny predaj okien, dverí a doplnkov, resp. na organizovanie montáži a dokončovanie prác súvisiacich s montážou okien,  ktorý by mali technické vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti stavebníctva a vedeli naším zákazníkom poradiť.
Jedná sa o prácu na predajni aj v teréne priamo na zákazkách, starostlivosť o zákazníkov a administratívu spojenú s predajom.
Ponúkame zaujímavú odbornú prácu so širokou problematikou, v ktorej je priestor sa neustále vzdelávať a kde budete mať možnosť sebarealizácie. Ide o prácu vo veselom a pracovitom kolektíve. Taktiež ponúkame firemné zázemie podporené značkou KALYPSO známej na trhu už vyše 20 rokov.
Pozícia je vhodná pre absolventa strednej školy s technickým zameraním.
Ak radi pracujete v tíme, avšak ste dostatočne ambiciózny, priamočiary a zároveň pozorný v komunikácii s klientom, kontaktujte nás a staňte sa súčasťou obchodného tímu KALYPSO. V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu marketing@matporiadneokno.sk
Termín nástupu je od januára 2017.