Plastové a hliníkové vchodové dvere do domu

Pri stavbe nového alebo rekonštruovaní staršieho domu je jedným z bodov na vašom dlhom zozname je aj kúpa nových vchodových dverí. Ak hľadáte kvalitné dvere s premysleným dizajnom, obráťte sa na nás.

Pri výrobe plastových dverí sú použité kvalitné materiály a vyspelé technológie, a tak sa môžete tešiť na vysokú tepelnú i zvukovú izoláciu. U nás máte možnosť vybrať si vchodové plastové dvere na mieru, podľa vašich požiadaviek na dizajn, bezpečnosť a izoláciu. Spomedzi plastových dverí si môžete okrem iného vybrať aj zo sklopno-posuvných alebo zdvižno-posuvných dverí. V prvom prípade dverami môžete aj vetrať jednoduchým sklopením. Ak sa rozhodnete pre dvojkrídlové prevedenie dverí bez stredového stĺpika, váš priestor sa nádherne otvorí a spojí s exteriérom. Zdvižno-posuvné dvere sa pohybujú vďaka kolieskam. Ich prah je tak znížený, že vzniká bezbariérový prechod medzi interiérom a exteriérom.

U nás objavíte aj hliníkové vchodové dvere, či už vo forme posuvných systémov, alebo vchodových dverí s vysokou životnosťou, funkčnosťou a farebnou variabilitou. K dverám je možné dodať elektromagnetický alebo elektromechanický zámok. Vonkajšie dverové kovanie si zvolí zákazník sám (kľučka, madlo, guľa), rovnako ako izolačné zasklenia a panely.

Žiadosť o cenovú ponuku

Paste your AdWords Remarketing code here