Otváracie sieťky proti hmyzu na dvere

Otváracie sieťky proti hmyzu na dvere Doplnky Dverné otváracie sieťky sú výrobok, pri ktorom sa kladie praktický význam na prvé miesto. Magnetický pásik na ráme zabezpečuje dokonalé uzavretie siete a tým zamedzuje akémukoľvek prejdeniu hmyzu, samozatvárací pánt zase zvyšuje vaše pohodlie, keďže nemusíte myslieť na uzatváranie sieťky. Pridaním deliaceho priečinku, ktorý zároveň slúži ako úchytové madielko, je zabezpečené komfortné otváranie sieťky.

Pri dverných otváracích sieťach praktické vlastnosti výrazne predbiehajú estetickú stránku, ale vďaka odolnému rámu z hliníku a vymeniteľnej sieťovine majú tieto výrobky vysokú životnosť. V prípade, že si pre svoj produkt vyberiete neviditeľnú sieťovinu, okrem lepšieho vzhľadu získate aj väčší prechod svetla.

Čo sa týka farieb sietí, snažíme sa maximálne uspokojiť predstavy zákazníka a zladiť siete s farbou okna. Dodávame ich v prevedení základných RAL farieb, ale na požiadavku zladené aj s drevodekorom či v špeciálnych HEROAL® farbách. V ponuke máme aj posuvné sieťky proti hmyzu.

Žiadosť o cenovú ponuku

Paste your AdWords Remarketing code here